Motor nga Epektibo sa IE2
Espisipikasyon
| Sumbanan | IEC60034-30 |
| Gidak-on sa frame | 80-355 |
| Output | 0.18kW-355kW |
| Klase sa kahusayan | IE2 |
| Boltahe/frequency | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ang-ang sa proteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klase sa insulasyon/Klase sa pagtaas sa temperatura | F\B |
| Mga kahikayan sa pag-mount | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura sa palibot | -15°C -+40°C |
| Ang relatibong humidity kinahanglan nga ubos sa 90% | |
| Ang altitude kinahanglan nga mas ubos sa 1000m ibabaw sa lebel sa dagat | |
| Pamaagi sa Pagpabugnaw | IC411/ IC416/ IC418/ IC410 |
| Katungdanan | S1 |
| Hinungdan sa serbisyo | 1.0 |
Mga Kagamitan sa Produksyon
Instruksyon sa Pag-order
● Kini nga katalogo alang lamang sa pakisayran sa kustomer. Palihug pasayloa nga kung adunay bisan unsang mga pagbag-o sa produkto, walay dugang nga mga nota nga himuon daan.
● Kon mag-order, palihog hatagi'g pagtagad ang datos sa order, sama sa kuryente, boltahe, katulin, klase sa insulasyon, klase sa proteksyon, tipo sa pag-instalar, ug uban pa sa modelo sa motor.
● Mahimo kaming mohimo og custom nga disenyo ug paghimo og espesyal nga mga produkto sa motor sumala sa imong mga kinahanglanon.
1. Espesyal nga mga boltahe, frequency ug gahum.
2. Espesyal nga klase sa insulasyon ug klase sa proteksyon;
3. Wala nga kilid nga adunay junction box, doble nga tumoy sa shaft ug espesyal nga shaft;
4. Mga motor nga taas og temperatura o mga motor nga ubos og temperatura;
5. Gamiton sa kabukiran o sa gawas.
6. Mas taas nga gahum o espesyal nga hinungdan sa serbisyo.
7. Uban sa mga heater, bearings o windings sa PT100, PTC, ug uban pa.
8. Uban sa encoder, insulated bearing, o insulated bearing nga konstruksyon.
9. Ubang mga kinahanglanon.









