Motor nga Epektibo sa IE1
Espisipikasyon
| Sumbanan | IEC60034-30 |
| Gidak-on sa frame | 80-355 |
| Output | 0.18kW-315kW |
| Klase sa kahusayan | IE1 |
| Boltahe/frequency | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ang-ang sa proteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klase sa insulasyon/Klase sa pagtaas sa temperatura | F/B |
| Mga kahikayan sa pag-mount | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura sa palibot | -15°C ~+40°C |
| Ang relatibong humidity kinahanglan nga ubos sa 90% | |
| Ang altitude kinahanglan nga mas ubos sa 1000 m ibabaw sa lebel sa dagat | |
| Pamaagi sa pagpabugnaw | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Katungdanan | S1 |
| Hinungdan sa serbisyo | 1.0 |
Impormasyon sa Pag-order
● Kini nga katalogo alang lamang sa impormasyon sa tiggamit. Nangayo kami og pasaylo sa wala paghatag og pahibalo daan sa bisan unsang mga pagbag-o sa produkto.
● Kon mag-order, palihog ipiho ang klase sa motor, gahum, boltahe, katulin, klase sa insulasyon, klase sa proteksyon, pamaagi sa pag-mount, ug uban pa.
● Makadisenyo ug makagama kami og mga espesyal nga motor sumala sa mga kinahanglanon sa kustomer sama sa mosunod
1. espesyal nga boltahe, frequency ug gahum
2. espesyal nga mga klase sa insulasyon ug proteksyon
3. nga adunay wala nga terminal box, doble nga mga tumoy sa shaft ug espesyal nga mga shaft
4. Mga motor nga taas og temperatura o ubos og temperatura.
5. Taas nga altitude o gamit sa gawas
6. Mas taas nga gahum o espesyal nga mga hinungdan sa serbisyo
7. nga adunay pagpainit, mga bearings o windings nga PT100, PTC, ug uban pa.
8. nga adunay encoder, isolated bearings o isolated bearing construction
9. Ubang mga kinahanglanon.









