Mga Motor nga Gipakaon sa YVF Converter
Ang mga motor nga serye sa YVF naggamit ug istruktura sa rotor nga squirrel-cage, nga adunay gilain nga axial-flow ventilator aron masiguro ang maayong epekto sa pagpabugnaw sa lainlaing tulin.
Espisipikasyon
| Gidak-on sa frame | 80-355 |
| Output | 0.75kW-355kW |
| Boltahe/frequency | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Running zone para sa kanunay nga torque ug Running zone para sa kanunay nga power | 5-50Hz ug 50-100Hz |
| Ang-ang sa proteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klase sa insulasyon/Klase sa pagtaas sa temperatura | F/B |
| Mga kahikayan sa pag-mount | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura sa palibot | -15°C ~+40°C |
| Ang relatibong humidity kinahanglan nga ubos sa 90% | |
| Ang gihabogon kinahanglan nga mas ubos sa 1000 m ibabaw sa lebel sa dagat. Pagpabugnaw | |
| Pamaagi sa pagpabugnaw | IC416 |
| Katungdanan | S1 |
| Hinungdan sa serbisyo | 1.0 |
Impormasyon sa Pag-order
● Kini nga katalogo usa lamang ka pakisayran alang sa mga tiggamit. Pasayloa kami kon adunay mga pagbag-o sa produkto, dili kami mohimo og dugang nga detalye daan. Kini nga katalogo usa lamang ka pakisayran alang sa mga tiggamit. Pasayloa kami kon adunay mga pagbag-o sa produkto, dili kami mohimo og dugang nga detalye daan.
● Palihug timan-i ang gi-rate nga datos kung mag-order, sama sa tipo sa motor, gahum, boltahe, katulin, klase sa insulasyon, klase sa proteksyon, tipo sa pag-mount ug uban pa.
● Makadisenyo ug makagama kami og mga espesyal nga motor sumala sa gikinahanglan sa kustomer:
1. espesyal nga boltahe, frequency ug gahum;
2. espesyal nga klase sa insulasyon ug klase sa proteksyon;
3. nga adunay terminal box sa wala nga kilid, doble nga mga tumoy sa shaft ug espesyal nga shaft;
4. motor nga taas og temperatura o motor nga ubos og temperatura;
5. gigamit sa patag o sa gawas;
6. mas taas nga gahum o espesyal nga hinungdan sa serbisyo;
7. nga adunay heater, PT100 para sa mga bearings o winding, PTC ug uban pa;
8. nga adunay encoder, insulated bearings, o insulated bearing structure;
9. uban sa uban nga kinahanglanon.








