Motor nga Epektibo sa IE5
Ang mga motor sa IE5 Series kay mga cage induction motor nga gidisenyo subay sa mga sumbanan sa IEC60034-30 ug kahusayan sa enerhiya sa IE5.
Espisipikasyon
| Sumbanan | IEC60034-30 |
| Gidak-on sa frame | 80-355 |
| Output | 0.75kW-315kW |
| Klase sa kahusayan | IE5 |
| Boltahe/frequency | ≤1000V/50Hz |
| Ang-ang sa proteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klase sa insulasyon/Klase sa pagtaas sa temperatura | F/B |
| Mga kahikayan sa pag-mount | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura sa palibot | -15°C ~+40°C |
| Ang relatibong humidity kinahanglan nga ubos sa 90% | |
| Ang altitude kinahanglan nga mas ubos sa 1000 m ibabaw sa lebel sa dagat | |
| Pamaagi sa pagpabugnaw | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Katungdanan | S1 |
| Hinungdan sa serbisyo | 1.0 |
Proseso sa Produksyon sa Pabrika
Impormasyon sa Pag-order
● Kini nga katalogo alang lamang sa impormasyon sa tiggamit. Palihug pasayloa nga kung adunay bisan unsang mga pagbag-o sa produkto, walay dugang nga mga nota nga himuon daan.
● Kon mag-order, palihog timan-i ang datos sa rating, sama sa tipo sa motor, gahum, boltahe, katulin, klase sa insulasyon, klase sa proteksyon, pamaagi sa pag-mount, ug uban pa.
● Makadisenyo ug makagama kami og mga espesyal nga motor sumala sa mga kinahanglanon sa kustomer sama sa mosunod
1. espesyal nga mga boltahe, frequency ug gahum
2. espesyal nga mga klase sa insulasyon ug proteksyon
3. nga adunay wala nga terminal box, doble nga mga tumoy sa shaft ug espesyal nga mga shaft
4. Mga motor nga taas og temperatura o mga motor nga ubos og temperatura.
5. Pang-ibabaw o pang-gawas nga gamit
6. Mas taas nga gahum o espesyal nga mga hinungdan sa serbisyo
7. nga adunay pagpainit, mga bearings o windings nga PT100, PTC, ug uban pa.
8. nga adunay encoder, isolated bearings o isolated bearing construction.
9. Ubang mga kinahanglanon.
Kon aduna man gani niini nga mga butang nga makapainteres kanimo, palihog ipahibalo kanamo. Malipayon kami nga mohatag kanimo og quotation sa higayon nga madawat nimo ang detalyado nga mga detalye. Kami adunay personal nga espesyalista nga mga inhenyero sa R&D aron matubag ang bisan unsang mga kinahanglanon. Among ginapaabot ang imong mga pangutana sa dili madugay ug nanghinaut kami nga adunay higayon nga makatrabaho ka sa umaabot. Welcome sa pagbisita sa among organisasyon.







