Motor nga Epektibo sa IE4
Ang mga motor nga IE4 Series kay mga cage induction motor nga gidisenyo subay sa mga sumbanan sa IEC ug kahusayan sa enerhiya sa IE4.
Espisipikasyon
| Sumbanan | IEC60034-30 |
| Gidak-on sa frame | 80-355 |
| Output | 0.75kW-315kW |
| Klase sa kahusayan | IE4 |
| Boltahe/frequency | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Ang-ang sa proteksyon | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klase sa insulasyon/Klase sa pagtaas sa temperatura | F/B |
| Mga kahikayan sa pag-mount | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura sa palibot | -15°C ~+40°C |
| Ang relatibong humidity kinahanglan nga ubos sa 90% | |
| Ang altitude kinahanglan nga mas ubos sa 1000 m ibabaw sa lebel sa dagat | |
| Pamaagi sa pagpabugnaw | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Katungdanan | S1 |
| Hinungdan sa serbisyo | 1.0 |
Pagputos
Impormasyon sa Pag-order
● Kini nga katalogo usa lamang ka pakisayran alang sa mga tiggamit. Pasayloa kami kon adunay mga pagbag-o sa produkto, dili kami mohimo og dugang nga detalye daan. Kini nga katalogo usa lamang ka pakisayran alang sa mga tiggamit. Pasayloa kami kon adunay mga pagbag-o sa produkto, dili kami mohimo og dugang nga detalye daan.
● Palihug timan-i ang gi-rate nga datos kung mag-order, sama sa tipo sa motor, gahum, boltahe, katulin, klase sa insulasyon, klase sa proteksyon, tipo sa pag-mount ug uban pa.
● Makadisenyo ug makagama kami og mga espesyal nga motor sumala sa gikinahanglan sa kustomer:
1. Espesyal nga boltahe, frequency ug gahum;
2. Espesyal nga klase sa insulasyon ug klase sa proteksyon;
3. Uban sa terminal box sa wala nga kilid, doble nga mga tumoy sa shaft ug espesyal nga shaft;
4. Motor nga taas og temperatura o motor nga ubos og temperatura;
5. Gigamit sa patag o sa gawas;
6. Mas taas nga gahum o espesyal nga hinungdan sa serbisyo;
7. Uban sa heater, PT100 para sa mga bearings o winding, PTC ug uban pa;
8. Uban sa encoder, insulated bearings, o insulated bearing structure;
9. Uban sa uban nga kinahanglanon.








